Bibliotekarka szkoły p. Monika Młyńska czyta bajkę dzieciom z oddziału przedszkolnego.

8 maja przypada Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Tym dniem rozpoczął się też tydzień bibliotek, który trwał do 15 maja. Dzieci z oddziałów zerowych pamiętały o tym święcie i dlatego złożyły wizytę Pani Monice, naszej szkolnej Pani Bibliotekarce. Dzieci składały życzenia i wręczały laurki, a Pani Monika z uśmiechem zaprosiła nas do tego magicznego miejsca. Pani Monika przeczytała bajkę dzieciom, oprowadziła je po bibliotece. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególne zainteresował ich dział dla dzieci. Wszystkim przedszkolakom spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały i komentowały. Otrzymały pamiątkową kolorowankę i słodki upominek na koniec wizyty. Przedszkolaki z wielką radością gościły w bibliotece szkolnej.