Uczniowie kółka żeglarskiego płyną łódką przy przystani w Brodnicy Górnej.

W naszej szkole realizujemy zajęcia kółka żeglarskiego, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas 1 i 2. Przez cały rok szkolny młodzi żeglarze uczestniczyli w teoretycznych zajęciach żeglarskich, zdobywając wiedzę na temat żeglarstwa, bezpieczeństwa na wodzie oraz podstawowych zasad pływania. Od maja rozpoczęliśmy praktyczne zajęcia na przystani w Brodnicy Górnej, gdzie uczniowie mają okazję wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, nasi młodzi żeglarze uczą się manewrowania łodzią, węzłów żeglarskich oraz zasad współpracy na pokładzie. To wyjątkowa przygoda, która nie tylko rozwija umiejętności żeglarskie, ale także kształtuje charakter, uczy odpowiedzialności oraz pracy w zespole. Dziękujemy wszystkim instruktorom za ich zaangażowanie i pasję, a rodzicom za wsparcie i zaufanie.

Życzymy naszym młodym żeglarzom wielu bezpiecznych i pełnych wrażeń rejsów!