Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 – latki) prezentują na sali gimnastycznej spektakl z okazji Dnia Mamy i Taty.

"Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata"

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego człowieka rodzice, to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicami. Dlatego w naszych oddziałach przedszkolnych co roku spotykamy się w wyjątkowym dniu z okazji Dnia Mamy i Taty, kiedy dzieci mogą wyrazić swoją miłość do rodziców.

Z tej to właśnie okazji 24 maja w naszej szkole odbyły się uroczyste akademie. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych 3, 4 i 5 – latków w pięknym i wzruszającym przedstawieniu pt. "Familiada z okazji Dnia Mamy i Taty". Następnie starsze dzieci z oddziałów przedszkolnych – zerówek zaprezentowały swoim rodzicom cudowny spektakl pt. "Dzień mamy i taty na łące". Tego dnia sala gimnastyczna stała się sceną, na której starsze i młodsze dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ przedszkolaki zaczęły od powitania gości, następnie były wiersze, piosenki i życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.