Dzieci z klasy 2c siedzą na kocu, na trawie podczas pikniku w Dzień Dziecka.

29 maja w szkole obchodziliśmy na wesoło i na sportowo Dzień Dziecka. Pamiętamy zawsze o naszych uczniach i tych młodszych, i tych starszych. Klasy 1 – 5 pod opieką wychowawców spędziły czas na zabawie, grach i integracji. Były klasowe pikniki połączone z rywalizacją sportową. Natomiast klasy 6 – 8 rozgrywały zawody sportowe o palmę pierwszeństwa. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla dziewczyn rozgrywki w dwa ognie, a dla chłopców, jak zwykle, ukochana gra, czyli piłka nożna. W tym dniu nie było przegranych i wszyscy bawili się znakomicie. W nagrodę od Dyrekcji Szkoły i Rady Rodziców były słodkości. Również były lody dla ochłody. Smakowały wyśmienicie, w tak upalny dzień.

Oto wyniki rozgrywek sportowych:

kategoria piłka nożna, klasy 8, chłopcy:

 1. miejsce – klasa 8b
 2. miejsce – klasa 8a

kategoria piłka nożna, klasy 7, chłopcy:

 1. miejsce – klasa 7a
 2. miejsce – klasa 7b

kategoria piłka nożna, klasy 6, chłopcy:

 1. miejsce – klasa 6a
 2. miejsce – klasa 6b

kategoria dwa ognie, klasy 8, dziewczęta:

 1. miejsce – klasa 8a
 2. miejsce – klasa 8b

kategoria dwa ognie, klasy 7, dziewczęta:

 1. miejsce – klasa 7b
 2. miejsce – klasa 7a

kategoria dwa ognie, klasy 6, dziewczęta:

 1. miejsce – klasa 6a
 2. miejsce – klasa 6b

Życzymy Wam kochane dzieciaki wszystkiego najlepszego!