Zespół "Quattro", który zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej w Kiełpinie prezentuje się do zdjęcia wraz z opiekunką p. Dorotą Klasa.

Dnia 4 czerwca miał miejsce Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Let’s get loud" w Kiełpinie. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły. Uczennice naszej szkoły stworzyły zespół o nazwie "Quattro" w składzie: Zofia Klasa (4c), Kornelia Kulaszewicz (4b), Inez Marszałkowska (4c) oraz Dominika Reiter (4b) i zdobyły III miejsce kategorii "Najlepszy Zespół". W ich wykonaniu można było usłyszeć piosenkę "L.O.V.E" z repertuaru Franka Sinatry. Naszą szkołę reprezentowały również solistki: Alicja Marszk (6a) oraz Agata Wolska (8a). Wszystkie dziewczęta pięknie zaśpiewały i dumnie reprezentowały naszą szkołę. Celem wydarzenia było rozwijanie zainteresowań uczniów, prezentacja piosenek w języku angielskim, wymiana doświadczeń artystycznych, a także odkrywanie talentów wokalnych. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy kolejnych sukcesów!