Uczniowie z klas 1 – 3 siedzą przy stolikach i robią kanapki.

Pod koniec maja, odbyła się w naszej szkole już kolejna edycja konkursu kulinarnego "Kanapkowy Masterchef". Do konkursowych zmagań przystąpili uczniowie wszystkich klas 1 – 3. Młodzi "kucharze", mieli za zadanie w ciągu 30 minut wykonać zdrowe, kolorowe kanapki. Walory estetyczne, pomysłowość wykonania oraz umiejętność zaprezentowania własnego produktu oceniało jury. Pomysłów na zdrową kanapkę było wiele. Jury miało duży problem z wytypowaniem zwycięzców, gdyż wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnościami. Oceniający byli pod wrażeniem kreatywności uczniów. W związku z tym, jury postanowiło przyznać jedynie I miejsca oraz wyróżnienia. Oto wyniki:

Klasy 1:

 • I miejsce – Marcel Ropela
 • I miejsce – Antonina Kozłowska
 • I miejsce – Sara Reglińska
 • wyróżnienie – Martyna Kaczykowska

Klasy 2:

 • I miejsce – Maksymilian Berchgolc
 • I miejsce – Antoni Kowalczuk
 • I miejsce – Marcel Ciechanowski
 • wyróżnienie – Leon Grota

Klasy 3:

 • I miejsce – Filip Cyrzon
 • I miejsce – Izabela Jędrasik
 • I miejsce – Lena Meliksetyan
 • wyróżnienie – Damian Richert

Serdecznie gratulujemy!