Nazwa zawodówData zawodów OsiągnięciaNauczyciel - trener
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu 202105.09.20211 miejsce - Kalina Szostek (6a)
8 miejsce w klasyfikacji generalnej - Kalina Szostek (6a)
II Sztafetowy Bieg Żukowski19.09.2021kategoria chłopców:
2 miejsce - Bartosz Dunst (3a)
Joanna Bemowska
Windsurfingowy Puchar Polski Techno293 w Nieporęcie26.09.2021kategoria Techno 6,8 dziewcząt:
1 miejsce - Kalina Szostek (6a)
Festyn lekkoatletyczny "Z podwórka na bieżnię"28.09.20211 miejsce - bieg indywidualny na 30 m - chłopcy, klasy VI - Konrad Reszka
1 miejsce - bieg indywidualny na 200 m - chłopcy, klasy VI - Konrad Reszka
2 miejsce - sztafeta dziewcząt 12 x 200 m
Krzysztof Byzdra
Windsurfingowy Puchar Polski Techno293 w Mrągowie03.10.2021kategoria Techno 6,8 dziewcząt:
1 miejsce - Kalina Szostek (6a)
Mistrzostwa Młodzików w Żeglarstwie w klasie Cadet w Piszu03.10.20211 miejsce - Filip Nowak (6a)
50 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - eliminacje powiatowe05.10.20212 miejsce - drużyna w składzie: Kalina Szostek, Piotr Wesołowski, Jakub Sieniek, Krzysztof DrewingTomasz Ciesielski
23 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - eliminacje powiatowe05.10.20211 miejsce - drużyna: Dominika Kowalczuk, Dominik Kobiela, Bartosz Byczkowski, Mateusz Trepczyk - awans do półfinałów wojewódzkichTomasz Ciesielski
23 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - półfinały wojewódzkie07.10.20212 miejsce - drużyna: Dominika Kowalczuk, Dominik Kobiela, Bartosz Byczkowski, Mateusz TrepczykTomasz Ciesielski
Małe Kaszuby Biegają 2021 - Przyjaźń09.10.2021kategoria dziewczęta, rocznik 2012:
3 miejsce - Wiktoria Wiczkowska (3b)
4 miejsce - Martyna Kryszewska (3b)
kategoria chłopcy, rocznik 2013 i młodsi:
3 miejsce - Aleksander Kreft (2b)
Karol Nowakowski
VII Mistrzostwa Dzielnicy Gdyni - Mały Kack09.10.2021kategoria chłopców:
1 miejsce - Jakub Sieniek (3a)
7 miejsce - Piotr Wesołowski (6a)
10 miejsce uzyskał Konrad Reszka (6a)
kategoria dziewcząt:
2 miejsce - Kalina Szostek (6a)
Tomasz Ciesielski
Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości11.11.20211 miejsce - Piotr Wesołowski (6a)
3 miejsce - Jakub Sieniek (3a)
6 miejsce - Krzysztof Drewing (6a)
udział w turnieju: Pawel Khatsko (6a), Aleksander Reszka (3a), Konrad Reszka (6a), Antonina Wasilewska (6a), Kornel Rohde (3a), Julian Stech...
Tomasz Ciesielski
Feryjny Turniej Tenisa Stołowego15.02.2022kategoria dziewcząt, klasy 4 - 5:
1 miejsce Laura Wróbel
kategoria dziewcząt, klasy 6 - 8:
1 miejsce Paulina Brylowska
2 miejsce Łucja Kowalczuk
kategoria chłopców, klasy 4 - 5:
1 miejsce Stanisław Kryszewski
2 miejsce I...
Marcin Adamczyk
Feryjny Turniej Szachowy16.02.2022kategoria dziewcząt, klasy 0 - 3:
1 miejsce Marta Szymanowska
2 miejsce Maja Wesołowska
kategoria dziewcząt, klasy 4 - 8:
1 miejsce Kalina Szostek
kategoria chłopców, klasy 0 - 3:
1 miejsce Paweł Sieniek
2 miejsce Błażej...
Tomasz Ciesielski
Gminny Turniej Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej22.04.20225 miejsce - drużyna: Tymon Sapała, Nikodem Etmański, Nikodem Januszewski, Cezary Czech, Oskar Weiner, Mateusz Konkel, Antoni Szuman, Bartłomiej Wolski, Marcin Piekarski, Wiktor ZelewskiMarcin Adamczyk
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach24.04.2022kategoria: dziewczęta do lat 7
2 miejsce – Maja Wesołowska (03)
Tomasz Ciesielski