Nazwa zawodówData zawodów OsiągnięciaNauczyciel - trener
Żeglarskie Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich w Pucku03.09.20232 miejsce – Kalina Szostek (8a)
Windsurfingowe Mistrzostwa Polski w klasie Formuła Windsurfing Foil10.09.2023kategoria U17 kobiet:
1 miejsce – Kalina Szostek (8a)
Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych – eliminacje gminne28.09.20231 miejsce – drużyna w składzie: Jakub Sieniek (5a), Paweł Sieniek (4a), Tomasz Stolc (3a), Marta Szymanowska (4a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych – eliminacje gminne28.09.20231 miejsce – drużyna w składzie: Krzysztof Drewing (8a), Kacper Kaczorowski (8b), Antonina Wasilewska (8a), Piotr Wesołowski (8a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta) – eliminacje gminne05.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Martyna Gliniecka (6b), Zuzanna Gruba (5a), Oksana Klein (5b), Antonina Koszałka (5a), Martyna Kryszewska (5b), Wiktoria Wiczkowska (5b)Karol Nowakowski, Bartłomiej Pryczkowski
Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta) – eliminacje powiatowe11.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Martyna Gliniecka (6b), Zuzanna Gruba (5a), Oksana Klein (5b), Antonina Koszałka (5a), Martyna Kryszewska (5b), Wiktoria Wiczkowska (5b)Karol Nowakowski, Bartłomiej Pryczkowski
Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych – eliminacje powiatowe12.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Jakub Sieniek (5a), Paweł Sieniek (4a), Tomasz Stolc (3a), Marta Szymanowska (4a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych – eliminacje powiatowe12.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Krzysztof Drewing (8a), Kacper Kaczorowski (8b), Antonina Wasilewska (8a), Piotr Wesołowski (8a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta) – eliminacje wojewódzkie19.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Martyna Gliniecka (6b), Zuzanna Gruba (5a), Oksana Klein (5b), Antonina Koszałka (5a), Martyna Kryszewska (5b), Wiktoria Wiczkowska (5b)Karol Nowakowski, Bartłomiej Pryczkowski
Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych – półfinały wojewódzkie19.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Jakub Sieniek (5a), Paweł Sieniek (4a), Tomasz Stolc (3a), Marta Szymanowska (4a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych – półfinały wojewódzkie19.10.20231 miejsce – drużyna w składzie: Krzysztof Drewing (8a), Kacper Kaczorowski (8b), Antonina Wasilewska (8a), Piotr Wesołowski (8a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta) – finał ogólnopolski28.10.20232 miejsce – drużyna w składzie: Martyna Gliniecka (6b), Zuzanna Gruba (5a), Oksana Klein (5b), Antonina Koszałka (5a), Martyna Kryszewska (5b), Wiktoria Wiczkowska (5b), Lena Bartwicka – Król (5a)Karol Nowakowski, Bartłomiej Pryczkowski
IX Mistrzostwa Dzielnicy Gdyni Mały Kack w Szachach28.10.2023kategoria dziewcząt do lat 10:
2 miejsce – Maja Wesołowska (2a)
kategoria chłopców do lat 10:
2 miejsce – Tomasz Stolc (3a)
4 miejsce – Błażej Grzebyta (3a)
9 miejsce – Wiktor Zientarski (2a)
10 miejsce – Antoni Kowalczuk (2a...
Tomasz Ciesielski
Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych – eliminacje wojewódzkie30.10.20232 miejsce – drużyna w składzie: Jakub Sieniek (5a), Paweł Sieniek (4a), Tomasz Stolc (3a), Marta Szymanowska (4a)Tomasz Ciesielski
Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych – eliminacje wojewódzkie30.10.20234 miejsce – drużyna w składzie: Krzysztof Drewing (8a), Kacper Kaczorowski (8b), Antonina Wasilewska (8a), Piotr Wesołowski (8a)Tomasz Ciesielski
XXVI Otwarty Szachowy Turniej "Siedmiu Gwiazd"18.11.2023kategoria rocznik 2007 i młodsi, dziewczęta:
2 miejsce – Antonina Wasilewska (8a)
kategoria rocznik 2007 i młodsi, chłopcy:
1 miejsce – Piotr Wesołowski (8a)
3 miejsce – Khatsko Pavel (8a)
4 miejsce – Kacper Kaczorowski (8b)
...
Tomasz Ciesielski
XII Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w Janowie Lubelskim19.11.20233 miejsce – Dawid Konkel (7a)Bartłomiej Pryczkowski
IV Otwarty Turniej Szachowy "Szachmatek" w Gdynii Redłowie25.11.2023kategoria do lat 10:
1 miejsce – Tomasz Stolc (3a)
2 miejsce – Paweł Sieniek (4a)
12 miejsce – Antoni Kowalczuk (2a)
kategoria do lat 14:
4 miejsce – Kacper Kaczorowski (8b)
11 miejsce – Igor Gadzewski (8b)
kategoria Ope...
Tomasz Ciesielski
XIV Gwiazdkowy Turniej Szachowy17.12.2023bez kategorii szachowej:
15 miejsce – Wiktor Zientarski (2a)
16 miejsce – Antoni Kowalczuk (2a), norma na V kategorię
kategoria V:
3 miejsce – Julian Stech (8b), norma na IV kategorię
6 miejsce – Kacper Kaczorowski (8b), norma na ...
Tomasz Ciesielski
XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Jastrzębiej Górze03.02.2024kategoria, do lat 10:
13 miejsce – Tomasz Stolc (3a)
25 miejsce – Antoni Kowalczuk (2a)
35 miejsce – Ignacy Sikorski (3a)
kategoria OPEN:
95 miejsce – Piotr Wesołowski (8a)
Tomasz Ciesielski