Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • 01
    01
  • 02
    02
  • 03
    03
  • 04
    04
  • 05
    05
  • 06
    06
  • 07
    07
  • 08
    08
  • 09
    09
  • 10
    10
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
 
Nazwisko i Imię Stanowisko
Kloczkowski Piotr dyrektor szkoły, język angielski
Jaworowska Małgorzata zastępca dyrektora, matematyka
Karczewski Andrzej
zastępca dyrektora, informatyka
Adamczyk Marcin wychowanie fizyczne
Badowicz Małgorzata język polski
Bemowska Joanna edukacja wczesnoszkolna
Burzyńska Małgorzata wychowanie fizyczne
Byzdra Krzysztof wychowanie fizyczne
Chyła Fabian język angielski
Ciesielski Tomasz edukacja szachowa
Derbich Ewa przyroda, biologia
ks. Dzwonkowski Maciej religia
Frenkiel Dorota edukacja wczesnoszkolna, zespół "Słunôszka"
Gołąbek Krystyna świetlica, język kaszubski
Grzenkowska Hanna język polski
Hinc Beata edukacja wczesnoszkolna, wych. do życia w rodzinie
Iwanicka - Grzenia Joanna wiedza o społeczeństwie
Jankowska Gabriela edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski
Jończak Lidia język angielski
Karwacka - Stencel Dominika psycholog
Kilianek Małgorzata biblioteka
Klasa Dorota język angielski, muzyka
Klinkosz - Anioła Małgorzata historia, historia i społeczeństwo
Kołecka - Konkol Kinga technika, plastyka
Konkel Beata edukacja wczesnoszkolna
Konkel Dorota pedagog, świetlica
Konkol Sylwia religia
Kosznik Paulina matematyka, informatyka
Kulwikowski Bartłomiej język angielski
Landowska Weronika wychowanie przedszkolne
Leman - Kiedrowska Lucyna wychowanie przedszkolne
Łabuda Marceli zespół "Słunôszka"
Mejer Adam geografia
Mierska Grażyna matematyka, zaj. komputerowe, informatyka
Milewczyk Danuta język polski, język kaszubski
Miotk Natalia wychowanie przedszkolne
Myszk Anna doradztwo zawodowe
Myszk Ewa wychowanie przedszkolne
Nowakowski Karol grupa sportowa
Plichta Justyna edukacja wczesnoszkolna
Pryczkowski Bartłomiej wychowanie fizyczne
Radomska Joanna matematyka, fizyka
Reglińska Ewa świetlica
Regliński Mirosław fizyka
Słomczyńska Edyta chemia
Stankowska Krystyna świetlica
Stoltmann Wioletta edukacja wczesnoszkolna, zespół "Słunôszka"
Szmit Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Szymańska - Janczak Joanna biologia
Treder Kamila wychowanie przedszkolne
Trepczyk Joanna wychowanie przedszkolne
Warmowska Anna język niemiecki
Wicka Magdalena terapia pedagogiczna
Zaborowska Dorota wychowanie przedszkolne
Żołnowska Martyna wychowanie przedszkolne

Back to top