Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • 01
    01
  • 02
    02
  • 03
    03
  • 04
    04
  • 05
    05
  • 06
    06
  • 07
    07
  • 08
    08
  • 09
    09
  • 10
    10
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
 
Nazwisko i Imię Stanowisko
Kloczkowski Piotr dyrektor szkoły, język angielski
Jaworowska Małgorzata zastępca dyrektora, matematyka
Karczewski Andrzej
zastępca dyrektora, informatyka
Adamczyk Marcin wychowanie fizyczne
Badowicz Małgorzata język polski
Bemowska Joanna edukacja wczesnoszkolna
Byzdra Krzysztof wychowanie fizyczne
Chyła Fabian język angielski
Ciesielski Tomasz edukacja szachowa
Czaja Lucyna religia
Derbich Ewa przyroda, biologia
Frenkiel Dorota edukacja wczesnoszkolna, zespół "Słunôszka"
Gołąbek Krystyna świetlica, język kaszubski
Grzenkowska Hanna język polski
Hinc Beata edukacja wczesnoszkolna, wych. do życia w rodzinie
Iwanicka - Grzenia Joanna wiedza o społeczeństwie
Jankowska Gabriela edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski
Jończak Lidia język angielski
Karwacka - Stencel Dominika psycholog
Klasa Dorota język angielski, muzyka
Klinkosz - Anioła Małgorzata historia
Kołecka - Konkol Kinga technika, plastyka
Konkel Beata edukacja wczesnoszkolna
Konkel Dorota pedagog, świetlica
Kosznik Paulina matematyka, informatyka
Kryszewska Martyna wychowanie przedszkolne
Kulwikowski Bartłomiej język angielski, edukacja dla bezpieczeństwa
Landowska Weronika wychowanie przedszkolne
Leman - Kiedrowska Lucyna wychowanie przedszkolne
Łabuda Marceli zespół "Słunôszka"
Mejer Adam geografia
Mierska Agnieszka wychowanie przedszkolne
Mierska Grażyna matematyka, informatyka
Milewczyk Danuta język polski, język kaszubski
Miotk Natalia wychowanie przedszkolne
Młyńska Monika biblioteka
Myszk Anna doradztwo zawodowe
Myszk Ewa wychowanie przedszkolne
Pioch Gabriela religia
Plichta Justyna edukacja wczesnoszkolna
Pryczkowski Bartłomiej wychowanie fizyczne
Radomska Joanna matematyka, fizyka
Reglińska Ewa świetlica
Słomczyńska Edyta chemia
Stankowska Krystyna świetlica
Stoltmann Wioletta edukacja wczesnoszkolna, zespół "Słunôszka"
Szmit Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Treder Kamila wychowanie przedszkolne
Trepczyk Joanna wychowanie przedszkolne
Warmowska Anna język niemiecki
Wicka Magdalena terapia pedagogiczna, wychowanie przedszkolne

Back to top