Obiad przyrządzany jest w naszej, szkolnej kuchni. Wydajemy go w godzinach 11:30 - 14:00. Chętni na obiady, zgłaszają ten fakt do kierownika gospodarczego - intendenta - p. Anny Myszk. Należy wypełnić zgłoszenie tzw. kartę obiadową, która jest zarazem deklaracją o dokonywaniu płatności.

Ceny posiłków:

• obiad dla uczniów z klas I – VIII – 3 zł x ilość dni w miesiącu,
  • I i II śniadanie + obiad dla uczniów z ośrodka wychowania przedszkolnego – 4,50 zł x ilość dni w miesiącu,
  • podwieczorek dla uczniów z ośrodka wychowania przedszkolnego – 1,50 zł x ilość dni w miesiącu.

Płatności dokonuje się do 15 dnia każdego miesiąca z góry. Płatności można dokonać przelewem na następujące konto bankowe:

numer konta: 14 1020 1866 0000 1102 0069 0503
tytuł płatności: miesiąc, imię i nazwisko dziecka, klasa

W razie nieobecności dziecka prosimy o zgłoszenie tego faktu do biura kierownika gospodarczego - intendenta - p. Anny Myszk, bądź sekretariatu szkoły tel. 58 681-18-17, wówczas istnieje możliwość odliczenia podanych dni i wykorzystania ich w następnym miesiącu.

W razie rezygnacji z obiadów prosimy o przekazanie pisemnej informacji do sekretariatu szkoły, bądź biura kierownika gospodarczego - intendenta.