Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • 01
    01
  • 02
    02
  • 03
    03
  • 04
    04
  • 05
    05
  • 06
    06
  • 07
    07
  • 08
    08
  • 09
    09
  • 10
    10
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
Data zawodówNazwa zawodówOsiągnięciaNauczyciel - trener
08.09.2019V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski szkół podstawowych w zapasachDominika Konkel - I miejsce Paulina Rejter - III miejsce
08.09.2019Turniej zapaśniczy w Miastku Zelewski Wiktor - I miejsce Olivier Dobka - II miejsce Myszk Jakub - I miejsce Janzen Paweł - I miejsce
15.09.2019II Bieg CysterskiDominika Konkel - II miejsce
22.09.2019V Puchar Żeglarski Kaszub - XIII Mistrzostwa KartuzWiktoria Krauza 2a - I miejsce w klasyfikacji dziewczyn Filip Nowak 5a - II miejsce w klasyfikacji chłopców
22.09.2019Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w Zapasach w ŻarachI miejsce - Dominika Konkel VIIb
26.09.2019Igrzyska Dzieci w Szachach - etap gminnyI miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach skład drużyny: Monika Tusk, Dominik Kobiela, Krzysztof Drewing, Stanisław KuchtaTomasz Ciesielski
24.09.2019Powiatowa Liga Piłki Nożnej - drugi turniejV miejsce drużyny w składzie: Paracki Paweł, Kwidziński Paweł, Bałenkowski Jakub, Mierski Igor, Klamrowski Olaf, Dobka Oliwier, Formella Nikodem, Kuźmitowicz Szymon, Nieleszczuk Alex, Chlebba RafałMarcin Adamczyk
28.09.2019V Żeglarski Puchar KaszubI miejsce w klasyfikacji dziewcząt - Wiktoria Krauza 2a II miejsce w klasyfikacji chłopców - Filip Nowak 5a
28.09.2019Międzywojewódzkie Mistrzostwa - Region A w Kostrzyniu nad OdrąI miejsce - Myszk Jakub II miejsce - Janzen Paweł V miejsce - Olivier DobkaBartłomiej Pryczkowski
03.10.2019Igrzyska Dzieci w Szachach - etap powiatowyII miejsce - drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach skład drużyny: Monika Tusk, Dominik Kobiela, Krzysztof Drewing, Piotr WesołowskiTomasz Ciesielski
13.10.2019III Puchar Polski JUN.MŁ w zapasach st. klasyczny w RadomiuIII miejsce - Jakub Myszk (8a)Bartłomiej Pryczkowski
12.10.2019IV Gala Zapasów w PelplinieI miejsce - Dominika Konkel III miejsce - Paulina Rejter
13.10.2019Zapaśniczy Turniej dla młodzików i w Mini-zapasach o Puchar Wójta Gminy KolbudyI miejsce - Jakub Myszk I miejsce - Olivier Dobka I miejsce - Dominika Konkel I miejsce - Paulina RejterBartłomiej Pryczkowski

Back to top