Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • 01
    01
  • 02
    02
  • 03
    03
  • 04
    04
  • 05
    05
  • 06
    06
  • 07
    07
  • 08
    08
  • 09
    09
  • 10
    10
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
Data rozwiązania konkursuNazwa konkursuOsiągnięciaNauczyciel - opiekun
20.09.2019II Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu Leona KąkolaWyróżnienie dla Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach za ogólny wyraz artystyczny w II Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu Leona Kąkola (Nikodem Niklas 8b, Jakub Bałenkowski 8c, Zuzanna Tusk 8b, Julia Dawidowska 8c, Oliwia Kleba ...Małgorzata Klinkosz - Anioła
23.10.2019Powiatowy Konkurs "Wiedzy o błogosławionym ks. S. W. Frelichowskim"udział - Nikodem Warmowskiks. Maciej Dzwonkowski
22.10.2019Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży 2019Nagroda za wysoki poziom taneczny - Dziecięcy Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Słunôszka"Wioletta Stoltmann, Dorota Frenkiel, Marceli Łabuda
06.11.2019I Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga - znam zasady ruchu drogowego"Kategoria 0 - 1: - II miejsce Lena Pryczkowska - wyróżnienie Maja Kurkowska
Kategoria klas 2 - 3: - I miejsce Anastazja Karczewska
udział: Oliwia Lehmann, Jakub Kulwikowski, Klaudia Damaszk, Konstancja Wilkowka
Plichta Justyna, Agnieszka Szmit, Gabriela Jankowska
23.10.2019Konkursu plastyczno - muzyczny "Młody Chopin w Gdańsku"Grzegorz Kwiatkowski 4b - nagroda specjalnaKinga Kołecka - Konkol
19.11.2019Gminne eliminacje konkursu "Méster Bëlnégò Czëtaniô"I miejsce Almira Smolińska; III miejsce Aniela Grzenkowicz; III miejsce Olga Wolańska; III miejsce Liwia Tobys; udział Dominika Kowalczuk; udział Zuzanna MiłejkoGabriela Jankowska
30.10.2019XV Konkurs „Kaszubskie Madonny”Laureaci: Weronika Konkol, Zofia Formela, Lena Hirsz, Nicola Mayer, Karolina Mielewczyk, Jan FormelaGabriela Jankowska, Danuta Mielewczyk
15.11.2019III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w BaninieZofia Klasa (zerówka) - wyróżnienie, udział - Wiktoria Krauze (2a), Almira Smolińska (5b), Kinga Rasch (8c)Dorota Klasa
22.11.2019II Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w KiełpinieUdział w konkursie: Almira Smolińska (5b), Kinga Rasch (8c)Dorota Klasa
15.11.2019Pomorski Konkursu "Zbrodnia Piaśnicka – Młodzi Pamiętają"Udział w konkursie: Joanna Anioła (8b), Agata Bigus (7a)Małgorzata Klinkosz - Anioła
29.11.2019 Powiatowe eliminacje konkursu "Méster Bëlnégò Czëtaniô"udział - Almira SmolińskaGabriela Jankowska
04.11.2019Gminny Konkurs Przyrodniczy "Nasze ptaki"laureat: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach (Mielewczyk Oliwia (5b), Konkol Nina (5b) i Lewna Amelia (5b))Joanna Bemowska
10.12.2019Moje Kaszuby - konkurs plastyczyI miejsce Lena Hirsz, II miejsce Karolina Mielewczyk, wyróżnienie Weronika KonkolDanuta Milewczyk, Gabriela Jankowska

Back to top