Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • 01
    01
  • 02
    02
  • 03
    03
  • 04
    04
  • 05
    05
  • 06
    06
  • 07
    07
  • 08
    08
  • 09
    09
  • 10
    10
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
Data rozwiązania konkursu Nazwa konkursuOsiągnięciaNauczyciel - opiekun
20.09.2019II Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu Leona KąkolaWyróżnienie dla Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach za ogólny wyraz artystyczny w II Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu Leona Kąkola (Nikodem Niklas 8b, Jakub Bałenkowski 8c, Zuzanna Tusk 8b, Julia Dawidowska 8c, Oliwia Kleba ...Małgorzata Klinkosz - Anioła
22.10.2019Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży 2019Nagroda za wysoki poziom taneczny - Dziecięcy Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Słunôszka"Wioletta Stoltmann, Dorota Frenkiel, Marceli Łabuda
23.10.2019Powiatowy Konkurs "Wiedzy o błogosławionym ks. S. W. Frelichowskim"udział - Nikodem Warmowskiks. Maciej Dzwonkowski
23.10.2019Konkursu plastyczno - muzyczny "Młody Chopin w Gdańsku"Grzegorz Kwiatkowski 4b - nagroda specjalnaKinga Kołecka - Konkol
30.10.2019XV Konkurs „Kaszubskie Madonny”Laureaci: Weronika Konkol, Zofia Formela, Lena Hirsz, Nicola Mayer, Karolina Mielewczyk, Jan FormelaGabriela Jankowska, Danuta Mielewczyk
04.11.2019Gminny Konkurs Przyrodniczy "Nasze ptaki"laureat: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach (Mielewczyk Oliwia (5b), Konkol Nina (5b) i Lewna Amelia (5b))Joanna Bemowska
06.11.2019I Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga - znam zasady ruchu drogowego"Kategoria 0 - 1: - II miejsce Lena Pryczkowska - wyróżnienie Maja Kurkowska
Kategoria klas 2 - 3: - I miejsce Anastazja Karczewska
udział: Oliwia Lehmann, Jakub Kulwikowski, Klaudia Damaszk, Konstancja Wilkowka
Plichta Justyna, Agnieszka Szmit, Gabriela Jankowska
15.11.2019III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w BaninieZofia Klasa (zerówka) - wyróżnienie, udział - Wiktoria Krauze (2a), Almira Smolińska (5b), Kinga Rasch (8c)Dorota Klasa
15.11.2019Pomorski Konkursu "Zbrodnia Piaśnicka – Młodzi Pamiętają"Udział w konkursie: Joanna Anioła (8b), Agata Bigus (7a)Małgorzata Klinkosz - Anioła
19.11.2019Gminne eliminacje konkursu "Méster Bëlnégò Czëtaniô"I miejsce Almira Smolińska; III miejsce Aniela Grzenkowicz; III miejsce Olga Wolańska; III miejsce Liwia Tobys; udział Dominika Kowalczuk; udział Zuzanna MiłejkoGabriela Jankowska
22.11.2019II Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w KiełpinieUdział w konkursie: Almira Smolińska (5b), Kinga Rasch (8c)Dorota Klasa
29.11.2019 Powiatowe eliminacje konkursu "Méster Bëlnégò Czëtaniô"udział - Almira SmolińskaGabriela Jankowska
10.12.2019Moje Kaszuby - konkurs plastyczyI miejsce Lena Hirsz, II miejsce Karolina Mielewczyk, wyróżnienie Weronika KonkolDanuta Milewczyk, Gabriela Jankowska
12.12.2019X Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Recytatorski Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej III miejsce - Lena Ciehanowska (4b),
wyróżnienie - Zofia Mielewczyk (5b),
udział - Aleksandra Gronda (2b),
udział - Laura Wilczewska (1c)
Gabriela Jankowska, Krystyna Gołąbek
16.12.2019 Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - etap gminnyI miejsce (drużynowo)
skład drużyny: Chlebba Rafał (8c), Konkol Weronika (8c), Miłejko Zuzanna (8c), Tobys Liwia (8c)
Adam Mejer, Joanna Szymańska - Janczak
07.01.2020XX Gdyński Przegląd JasełekIII miejsce w XX Gdyńskim Przeglądzie Jasełek - zespół teatralny Świetliki
tytuł najlepszego aktora XX Gdyńskiego Przeglądu Jasełek - Amelia Kwidzińska
wyróżnienie indywidualne za grę aktorską - Milena Stoltmann
Gabriela Jankowska, Krystyna Gołąbek
09.01.2020Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - etap powiatowy / parkowyIII miejsce (drużynowo)
skład drużyny: Chlebba Rafał (8c), Konkol Weronika (8c), Miłejko Zuzanna (8c), Tobys Liwia (8c)
Adam Mejer, Joanna Szymańska - Janczak
30.01.2020Konkurs Wiedzy o Motoryzacji AUTO MIRAS 2020Nikodem Formella - 28,8 / 44 Mikołaj Armatowski - 25,6 / 44 Antoni Goll - 25,6 / 44 Kacper Witkowski - 22,0 / 44 Rafał Chlebba - 21,8 / 44 Mariusz Szyler - 21,3 / 44 Damian Janzen - 18,4 / 44Krzysztof Byzdra
10.02.2020Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" z matematyki (sesja jesienna)klasa 3a - Ignacy Kłopotek-Główczewski – miejsce 6
- Maksymilian Trepczyk – miejsce 6 klasa 4a - Konrad Reszka – miejsce 7
- Piotr Wesołowski – miejsce 10
Klasa 6a - Pola Głodowska – miejsce 6
- Antoni Szuman ...
Beata Hinc, Grażyna Mierska, Paulina Kosznik, Joanna Radomska
15.02.2020VI Wojewódzki Konkurs Profilaktyczno - Literackiudział Margareta Kąkol, Liwia TobysDanuta Milewczyk
25.02.2020Szkolny Konkurs z Języka AngielskiegoKategoria klas 4:
Zofia Szuman - 1 miejsce (4a)
Piotr Wesołowski - 2 miejsce (4a)
Stefan Pryczkowski - 3 miejsce (4b)
Kategoria klas 5:
Bartłomiej Formela - 1 miejsce (5b)
Łucja Kowalczuk - 2 miejsce (5a)
Zofia Miel...
Fabian Chyła
06.03.2020Szkolny Konkurs Prozy i Poezji PolskiejI miejsce: Laura Wilczewska 1c, Wiktoria Krauza 2a II miejsce: Nikodem Miloch 1c, Lena Rychert 1c wyróżnienie: Lena Bartwicka - Król 1c, Lena Pryczkowska 1c, Bartosz Dunst 1a, Aleksander Reszka 1aJustyna Plichta, Joanna Bemowska, Agnieszka Szmit
11.03.2020IX Gminny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego Nursery Rhymesudział w konkursie: Almira Smolińska, Franciszek Nowak, Katarzyna KrólDorota Klasa
15.03.2020VII Powiatowy Konkurs Literacki "Słowotok"udział: Margareta Kąkol, Jakub Bałenkowski (rozstrzygnięcie konkursu we wrześniu)Danuta Milewczyk
11.05.2020Szkolny konkurs "Bajeczka matematyczna"Kategoria klasy I:
1. miejsce - Oksana Klein (1b), Lena Pryczkowska (1c)
2. miejsce - Agata Drążkiewicz (1c), Bartosz Dunst (1a)
3. miejsce - Maja Kurkowska (1c)
Kategoria klasy II-III:
1. miejsce - Anastazja Karczewska (2a)
...
Justyna Plichta, Wioletta Stoltmann, Joanna Bemowska, Agnieszka Szmit, Beata Hinc
11.05.2020Szkolny Konkurs Matematyczny "Bajeczka metematyczna"I miejsce - Anastazja Karczewska II miejsce - Szymon MiarkaAgnieszka Szmit
20.05.2020II Ogólnopolski Konkurs Literacki "Fabuła z kubka"tytuł finalisty - Margareta Kąkol, Jakub Bałenkowski, Iga Stoltmann, Zuzanna TuskHanna Grzenkowska, Danuta Milewczyk
25.05.2020Konkurs Fotograficzny SLEEVEFACEkategoria oddziałów przedszkolnych:
I miejsce – Karolina Sikorska
II miejsce – Piotr Dunst
III miejsce – ex aequo Agata Staniszewska i Michał Staniszewski
kategoria klas 1 - 3:
I miejsce – ex aequo Anastazja Karczewsk...
Monika Młyńska
05.06.2020Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangurwyróżnienia: Paweł Rosołowski (8b), Pola Głodowska (6a), Oliwia Mielewczyk (5c), Piotr Wesołowski (4a), Konrad Reszka (4a), Maksymilian Trepczyk (3a), Maja Kreft (3b), Zofia Formela (3b), Wiktoria Krauza (2a)Joanna Radomska, Grażyna Mierska, Beata Hinc, Beata Konkel, Agnieszka Szmit
21.06.202049 Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa"I miejsce w eliminacjach gminno - powiatowych - Aleksandra Gronda
I miejsce w eliminacjach gminno - powiatowych - Lena Ciechanowska
wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich - Zofia Klasa
udział - Kornelia Kulaszewicz
Gabriela Jankowska

Back to top