{phocagallery view=category|categoryid=941|limitstart=0|limitcount=3|pluginlink=1}

Uczniowie klasy 1b podczas spotkania z przedstawicielami Policji zostali poinformowani jakie zagrożenia wynikają z korzystania z Internetu. Dzieci zostały poinformowane, że należy pamiętać o tym, iż czas używania komputera, korzystania z różnych stron WWW oraz czas gry na komputerze powinien być ograniczony. Uczniowie nie powinni podawać swoich danych osobowych, przesyłać wiadomości i zdjęć osobom poznanym w sieci. Należy powiadomić rodziców, jeżeli nieznana osoba kontaktuje się z dzieckiem.

Warto jednak korzystać z Internetu w celu uzyskania wiadomości poszerzających wiedzę, jednak dzieci powinny to robić pod kontrolą i opieką rodziców.