{phocagallery view=category|categoryid=632|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

"Bezpieczne Życie" to program dla uczniów z klas I - III. Jego celem jest upowszechnianie wśród dzieci wiedzy i umiejętności przydatnych w trudnych sytuacjach, wyrobienie umiejętności i nawyków zachowania się w okoliczności zagrożenia.

Podsumowanie tegorocznej edycji, miało miejsce 10 czerwca w Szkole Podstawowej w Sulęczynie. Brało w nim udział 16 szkół z naszego powiatu. Państwowa Straż Pożarna zorganizowała zawody sportowe oraz test teoretyczny. Naszą szkołę, wspaniale reprezentował zespół klas pierwszych, w składzie: Aleksander Andrzejak Ic, Mateusz Konkel Ic oraz Matylda Konkol Ib. Wszystkie dzieci były nagrodzone brawami oraz upominkami!