{phocagallery view=category|categoryid=587|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Za sprawą muzyki nasi uczniowie w szkole muzycznej odbyli czarodziejską podróż po epokach. Wspaniały wiosenny koncert odbył się 9 kwietnia. Nasi uczniowie zostali wprowadzeni w świat magii za sprawą muzyki. Uczniowie ze szkoły muzycznej zaprezentowali wspaniałą grę na różnych instrumentach. Na uwagę zasługiwała oprawa sceniczna i pomysł zwrócenia uwagi młodego odbiorcy na piękno muzyki. Uczniowie świetnie się bawili i docenili brawami występy swoich koleżanek i kolegów.

Składamy serdeczne podziękowania dyrektorowi szkoły - panu Szumanowi oraz nauczycielom, którzy przygotowali tak wspaniały koncert, bo "tylko w lekkiej łódeczce sztuki umkniemy od nudy świata".