{phocagallery view=category|categoryid=420|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Tradycją szkoły jest to, że Dzień Dziecka jest dniem, w którym uczniowie rywalizują między sobą w sporcie. Po spotkaniu z wychowawcami klas, chłopcy z klas IV - VI walczyli na boisku szkolnym o tytuł najlepszej drużyny w piłce nożnej, zaś dziewczęta grały w "dwa ognie" . Po sportowej i zaciętej walce najlepszymi okazali się:

Piłka nożna - chłopcy:

• klasa IVa - I miejsce, IVc - II miejsce, IVb - III miejsce
  • klasa Vb - I miejsce, Va - II miejsce
  • klasa VIa - I miejsce, VIc - II miejsce, VIb - III miejsce

Turniej "dwa ognie" - dziewczęta:

• klasa IVa - I miejsce, IVb - II miejsce, IVc - III miejsce
  • klasa Vb - I miejsce, Va - II miejsce
  • klasa VIa - I miejsce, VIc - II miejsce, VIb - III miejsce

Mimo, iż zostali wyłonieni najlepsi, to należy nadmienić, że w tym dniu nie było przegranych. Wszyscy byli wygranymi!

Również klasy 0 - III miały wspaniały dzień. Wraz ze swoimi wychowawczyniami udały się na klasowe pikniki z ulubionymi pluszakami, grami planszowymi i oczywiście smakołykami. Dyrekcja szkoły powitała uczniów pysznymi lodami śmietankowymi. Dzień upłynął w miłej, sportowej i radosnej atmosferze. Życzymy Wam wszystkim, aby Dzień dziecka trwał cały rok!