{phocagallery view=category|categoryid=231|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 6 maja 2013 r. o godz. 9:00 na "Orliku" przy Szkole Podstawowej w Sierakowicach odbył się "Powiatowy etap Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa" dla klas IV. Do tych zawodów zgłosiło się sześć drużyn, a mianowicie: Szkoła Podstawowa z Sierakowic, Szkoła Podstawowa z Szymbarku, Szkoła Podstawowa ze Stężycy, Szkoła Podstawowa z Chmielna, Szkoła Podstawowa z Leźna oraz nasza szkoła pod opieką p. M. Adamczyka. Rozegrano mecze w dwóch gupach w systemie "każdy z każdym", a następnie mecze półfinałowe i finałowy. Oto wyniki meczy rozegranych przez reprezentację naszej szkoły:

• Szkoła Podstawowa Nr 2 Kartuzy - Szkoła Podstawowa Sierakowice 3:3
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 Kartuzy - Szkoła Podstawowa Szymbark 8:0
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 Kartuzy - Szkoła Podstawowa Chmielno 3:1
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 Kartuzy - Szkoła Podstawowa Sierakowice 6:1 (mecz finałowy)

Po rozegraniu wszystkich meczy zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy do etapu wojewódzkiego. Reprezentację naszej szkoły tworzyli następujący uczniowie:

1. Formela Kacper
  2. Marszk Antoni