{phocagallery view=category|categoryid=203|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Jak co roku, tak również w tym roku szkolnym, uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego i z Matematyki. Eliminacje konkursów były trzystopniowe: stopień I (szkolny), stopień II (rejonowy) i stopień III (wojewódzki). W konkursie matematycznym, między innymi, wziął udział Barnim Kwidziński – uczeń klasy 6a, który pomyślnie przebrnął przez 3 etapy i znalazł się w gronie laureatów. To ogromny sukces Barnima, który dzięki temu nie będzie musiał przystąpić do sprawdzianu dla uczniów klas szóstych 4 kwietnia. Dnia 12 marca w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku Barnim odebrał z rąk Pomorskiego Kuratora Oświaty Elżbiety Wasilenko dyplom laureata Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.
„Dwójka" może być także dumna ze sukcesów w konkursie z języka polskiego. Aż czterech uczniów uzyskało tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Są to uczniowie klas szóstych: Zofia Marszk, Teresa Kowalewska, Michał Bałenkowski oraz Szymon Wieczorek.
Opiekunami uczniów były: p. Grażyna Mierska, p. Hanna Grzenkowska, p. Małgorzata Badowicz.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczniom i opiekunom!