{phocagallery view=category|categoryid=41|limitstart=0|limitcount=5|pluginlink=1}

Już po raz kolejny spotkali się zawodnicy i zawodniczki na XII Otwartym Integracyjnym Turnieju Szachowym o „Puchar Stolema” zorganizowanym przez UKS MAT przy współudziale Szkoły Podstawowej Nr 2. Setka pasjonatów królewskiej gry walczyła w czterech grupach turniejowych:

OPEN A- zawodnicy o rankingu 1800 i więcej

OPEN B- zawodnicy o rankingu od 1100 do 1800

OPEN C- zawodnicy o rankingu 1000

OPEN D- zawodnicy urodzeni w 2003 r. i młodsi

Tempo gry ustalone w zależności od kategorii. We wszystkich turniejach uczestniczyli zawodnicy Kartuz, powiatu kartuskiego, trójmiasta, Słupska, całego województwa pomorskiego. Turniej był bardzo silnie obsadzony, grali tam zawodnicy z bardzo wysokimi rankingami. Wysoki poziom gry pozwolił w turnieju B dwóm zawodnikom uzyskać normę na wyższą kategorię, a turnieju C aż 13 zawodnikom.

Turniej A

I miejsce Ulatowski Michał

II miejsce Mazur Krzysztof

III miejsce Hinca Dawid

Turniej zakończono wręczeniem pucharów, dyplomów, nagród rzeczowych i finansowych. Organizator dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym prze realizacji tego zadania.

Panu Marszałkowi za patronat oraz nagrody rzeczowe, Urzędowi Gminy, Powiatowi Kartuskiemu za udzielenie wsparcia finansowego. Do zobaczenie na kolejnym cyklicznym turnieju „Siedmiu Gwiazd” w listopadzie.

Już po raz kolejny spotkali się zawodnicy i zawodniczki na XII Otwartym Integracyjnym Turnieju Szachowym o „Puchar Stolema” zorganizowanym przez UKS MAT przy współudziale Szkoły Podstawowej Nr 2 w salach szkoły.

Setka pasjonatów królewskiej gry walczyła w czterech grupach turniejowych:

OPEN A- zawodnicy o rankingu 1800 i więcej

OPEN B- zawodnicy o rankingu od 1100 do 1800

OPEN C- zawodnicy o rankingu 1000

OPEN D- zawodnicy urodzeni w 2003 r. i młodsi

Tempo gry ustalone w zależności od Kategorii Openu.

I miejsce zajął Bugalski Michał

II miejsce zajął Dobrowolski Henryk