20 września w Szkole Podstawowej w Grzybnie odbył się II Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Leona Kąkola. Celem konkursu było przybliżenie biografii patrona szkoły, rozbudzanie zainteresowań historią małej i dużej ojczyzny, popularyzowanie wzorców godnych naśladowania, integracja międzyszkolna. Konkurs składał się z dwóch etapów: zadaniem pierwszego etapu było wybranie i przedstawienie wiersza o tematyce wojennej, etap drugi to runda 3 pytań i odpowiedzi oraz zaprezentowanie piosenki patriotycznej z czasów wojny. W konkursie wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych Gminy Kartuzy.

Komisja konkursowa po emocjonujących obradach podjęła decyzję o przyznaniu pierwszego miejsca reprezentacji Szkoły Podstawowej im. Leona Kąkola w Grzybnie, nasza drużyna otrzymała wyróżnienie za całokształt artystyczny. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Kartuz p. Mieczysław Grzegorz Gołuński.