W dniu 21 listopada odbyło się Pasowanie na Świetliczaka uczniów z klas I. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice uczniów.

Aby uczniowie mogli stać się pełnoprawnymi członkami grupy świetlicowej musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Zostali poddani próbom: wiedzy, dotyku i umiejętności. Pierwszaki doskonale poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami, wykazały się znajomością przepisów drogowych i zasad obowiązujących w świetlicy, pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, chętnie  brały udział w zabawach i konkursach. Po zaliczeniu wszystkich prób kandydaci do uzyskania miana Świetliczaka zostali pasowani przez wicedyrektor p. Małgorzatę Jaworowską.

Na pamiątkę nowo przyjęci do gromady świetlicowej otrzymali pamiątkowe dyplomy, zakładkę do książki oraz słodki upominek.

Nowym Świetliczakom życzymy wielu radosnych chwil spędzonych na nauce i zabawie!