W tym tygodniu obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. W tym dniu dzieci ubrały się w kolorze żółtym, symbolizującym optymizm i radość. Ideą tego dnia było przekazanie uśmiechu drugiej osobie, miłego słowa lub ciepłego spojrzenia. W przedszkolu panował wesoły klimat. Dzieci nawzajem darzyły siebie oraz nauczycieli serdecznością. Wiele radości oraz emocji wzbudziły w przedszkolakach zajęcia z rytmiki. Miały okazję poznać i posłuchać utworów wykonanych na czarującym dźwiękiem instrumencie - wiolonczeli.

Dzień życzliwości obchodzimy 21 listopada. Zadbajmy o to, by każdy dzień był pełen uśmiechu i wzajemnej sympatii. Bądźmy gotowi podać życzliwą dłoń nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale przez cały rok.