Jeżeli listopad - to czas na zabawę andrzejkową i wróżby. 29 listopada nasi uczniowie świetnie się bawili na dyskotece andrzejkowej. dyskoteka była w 3 różnych grupach wiekowych: klasy młodsze, IV - V, VI - VIII. Dzięki wystrojowi sali oraz super muzyce, którą puszczał DJ, zabawa była udana. Muzyka dobrze dobrana do wieku uczniów. Tańcom nie było końca, ale znalazł się czas na zdjęcie z koleżanką lub kolegą. Zabawa połączona była z akcją wolontariatu, a mianowicie uczniowie wspierali Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Była zabawa, był szlachetny cel. Po tak świetnej dyskotece, czas na duchowe przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia i kolejnej wspaniałej akcji charytatywnej "Dzieci Dzieciom".