Serdecznie dziękujemy za przesłane zdjęcia, konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Po raz kolejny udowodniliście, że mimo trudnych warunków jesteśmy jedną społecznością i można zawsze na Was liczyć. "Chcieć, to móc!" – nawet zamknięta biblioteka nie stanowi dla Was przeszkody, żeby promować czytelnictwo. Macie bogate i ciekawe zbiory w swoich domach. Postawiliście nas przed niezwykle trudnym zadaniem, gdyż wszystkie zdjęcia są rewelacyjne. Komisja konkursowa w składzie: p. Kinga Kołecka - Konkol, p. Małgorzata Kilianek i p. Monika Młyńska wyłoniła prace, które najbardziej oddają zasady konkursu. Prace ocenialiśmy w następujących kategoriach wiekowych:

PRZEDSZKOLA I ZERÓWKI

• I MIEJSCE – Karolina Sikorska
  • II MIEJSCE – Piotr Dunst
  • III MIEJSCE – ex aequo Agata Staniszewska i Michał Staniszewski

KLASY I – III

• I MIEJSCE – ex aequo Anastazja Karczewska (2a) i Lena Pryczkowska (1c)
  • II MIEJSCE – ex aequo Adriana Sikorska (2b) i Stanisław Stachowiak (3b)
  • III MIEJSCE – Zofia Lejk (1a)
  • WYRÓŻNIENIA: Bartosz Dunst (1a) i Dawid Głodowski (1a)

KLASY IV – VIII

• I MIEJSCE – Zuzanna Benkowska (4a)
  • II MIEJSCE – ex aequo Weronika Sikorska (6c) i Dominika Konkel (7b)
  • III MIEJSCE – Lena Ciechanowska (4b)
  • WYRÓŻNIENIA: Łucja Kowalczuk (5a), Bartłomiej Wolski ( 6c), Antonina Wasilewska (4a)

Gratulujemy! Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy po odbiór dyplomów, nagród głównych i upominków dla wszystkich, którzy wzięli udział w naszej zabawie (od 2 czerwca w sekretariacie szkoły).