Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

 • 01
  01
 • 02
  02
 • 03
  03
 • 04
  04
 • 05
  05
 • 06
  06
 • 07
  07
 • 08
  08
 • 09
  09
 • 10
  10
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 14
  14
 • 15
  15
 • 16
  16
 • 17
  17
 • 18
  18
 • 19
  19

Mija kolejny rok szkolny i nadchodzi czas pewnych podsumowań. W naszej świetlicy szkolnej jednym z takich właśnie podsumowań jest rozstrzygnięcie całorocznego Szkolnego Konkursu Świetlicowego na Świetliczaka Roku. W jego ramach uczniowie zdobywali punkty w trzech kategoriach: dobrego zachowania, dbania o porządek, aktywności na zajęciach. O zdobyciu nagrody i tytułu - decyduje liczba uzyskanych punktów. Jeżeli uczeń zgromadzi maksymalną liczbę punktów w jednej z trzech kategorii otrzymuje tytuł "Mistrza", jeżeli we wszystkich trzech – "Świetliczaka Roku". Celem konkursu jest kształtowanie właściwych postaw i zachowań, zachęcanie do aktywnego udziału w różnorodnych zajęciach świetlicowych, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień.

Komisja konkursowa za kulturalne zachowanie, koleżeńską postawę, udział w zajęciach świetlicowych oraz za przestrzeganie wspólnie wypracowanych reguł wyróżniła 4 uczniów. W poszczególnych kategoriach tytuły otrzymali:

 • Mistrza Dobrego Zachowania – Maja Treder z klasy Ia,
 • Mistrza Porządku – Patryk Janczewski z klasy IIc,
 • Mistrza Aktywności na Zajęciach – Ignacy Kłopotek - Główczewski z klasy IIIa,
 • Świetliczaka Roku – Julia Kasperek z klasy IIIa.

Dyplomy i nagrody rzeczowe zdobywcom tytułów Mistrza i Świetliczaka Roku zostały wręczone na uroczystym apelu z okazji zakończenie roku szkolnego. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Back to top