Nasza szkoła już od kilku lat jest organizatorem konkursu "Dwójka w podróży". To świetny konkurs, który rozwija zainteresowania fotografią, a przede wszystkim pokazuje jak piękne mogą być miejsca na świecie. Nasi uczniowie spędzając wakacje w Polsce, czy zagranicą postanowili utrwalić te cudowne zakamarki, które sami mogli podziwiwć podczas podróżowania. Wymogiem było zdjęcie z logo naszej szkoły. Czasami były to duże miasta, czasami miasteczka, a innym razem góry, morza, rzeki. Wszystkie prace są piękne. Jury miało nie lada kłopot z wybraniem najlepszej z nich. Pierwsze trzy miejsca zajęli następujący uczniowie:

 

  • I miejsce - Lena Ciechanowska (5b)
  • II miejsce - Marcel Ciechanowski (oddział przedszkolny 5 latki)
  • II miejsce - Mikołaj Kurat (oddział przedszkolny 5 latki)
  • III miejsce - Zuzanna Benkowska (5a)
  • III miejsce - Tytus Kurat (1a)

Wszystkim amatorom fotografowania gratulujemy tej świetnej pasji. Szczególne gratulacje dla zwycięzców. Do zobaczenia w przyszłym roku.