21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych z 1973 r., kiedy to dwaj bracia Brian i Michael McCormack postanowili zareagować na konflikt zbrojny pomiędzy Egiptem, a Izraelem. Chcieli pokazać światu, iż walka i zawiść szkodzą, nie budują. Inicjatywa życzliwości miała za zadanie przekonać rządzących do rozwiązywania problemów w sposób pokojowy, a nie zbrojny. Oryginalna nazwa święta Hallo World Day, obecnie Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie pozytywnych emocji.

Napłynęło mnóstwo prac. Uczniowie, nauczyciele, rodzice okazali sympatię i życzliwość, przekazali życzenia i pozdrowienia kolegom i koleżankom z klasy, dyrekcji, nauczycielom, a także swoim rodzicom. Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w akcji i ogromne zaangażowanie. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!