W poniedziałek 1 lutego uczniowie klas drugich, świętowali karnawał w swoich klasach. Przebierańcy świetnie się bawili przy skocznej i rytmicznej muzyce. Wszystkim zabawom towarzyszyła spontaniczna aktywność dzieci, radość i śmiech, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Ponadto w wyśmienitych nastrojach uczniowie wykonali piękne maski karnawałowe. Dodatkową niespodzianką była wizyta bibliotekarki szkolnej, która odwiedziła radosnych przebierańców ze starym rzutnikiem na klisze. Zaprezentowała jak działa to urządzenie i pokazała jak kiedyś razem spędzano czas na wspólnym oglądaniu i czytaniu bajek. Pokaz mile dopełnił ten wyjątkowy dzień. Jak karnawał, to karnawał!