Pani Justyna Plichta na scenie odbiera I nagrodę w "Wojewódzkim konkursie na scenariusz zajęć o tematyce morskiej – Zajęcia na fali".

6 października w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie odbył się pierwszy dzień konferencji pn. "Dobre praktyki w kształtowaniu kompetencji kluczowych poprzez edukację morską w ramach projektu Pomorskie Żagle Wiedzy – wsparcie regionalne", podczas której podsumowano III Konkurs dla nauczycieli województwa pomorskiego na scenariusz zajęć o tematyce morskiej i regionalnej "Zajęcia na fali". Konkurs ten został zorganizowany przez Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku oraz Pomorski Program Edukacji Morskiej. Miło nam poinformować, że nauczycielka z naszej szkoły p. Justyna Plichta, w kategorii: edukacja wczesnoszkolna, zdobyła pierwszą nagrodę za scenariusz w formie escape roomu pt. "Poczuj wiatr w żaglach!".

Gratulujemy sukcesu!