Aktorzy grają na scenie teatralnej w Domu Technika NOT - spektakl "Królowa Śniegu".

Dnia 16 listopada uczniowie z pierwszych klas wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Gdańska do Domu Technika NOT na spektakl muzyczny pt. "Królowa Śniegu". Uczniowie mieli okazję wziąć udział w spektaklu "Królowa Śniegu", który zabrał naszych widzów do świata baśni Hansa Christiana Andersena. To wzruszająca opowieść o niezwykłej sile przyjaźni i odwadze Gerdy, wyruszającej w daleką podróż, by ocalić najbliższą swemu sercu osobę – Kaję. Idealny pretekst do rozmowy o roli przyjaźni i poświęceniu. Dodatkowo po seansie udaliśmy się na mroźny spacer po Starym Mieście w Gdańsku. Wszyscy wróciliśmy do szkoły uśmiechnięci i zadowoleni.