Uczennica Alicja Marszk (7b) prezentuje się do zdjęcia podczas VII Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Baninie.

17 listopada odbył się VII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Baninie. Aż 45 uczniów naszego powiatu zaprezentowało swoje wokalne umiejętności. Młodzi śpiewacy byli podzieleni na cztery kategorie wiekowe. Uczennica naszej szkoły, Alicja Marszk (6a) zdobyła wyróżnienie w najstarszej kategorii wiekowej klas 6 – 8. Celem konkursu było uświetnienie obchodów Święta Niepodległości, popularyzacja piosenek patriotycznych wybranych z dorobku kultury polskiej, kształcenie uczuć patriotycznych oraz wymiana doświadczeń artystycznych. Gratulujemy Alicji i życzymy dalszych sukcesów!