Pani Monika Młyńska przedstawia opowiadanie pt. "Kopernik i wirujące planety" dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

W ostatnich dniach oddziały przedszkolne miały przyjemność zapoznać się z ciekawą techniką opowiadania – Kamishibai. Papierowy teatr w lekkiej drewnianej scenie z opowieścią w środku. Cała uwaga została skupiona na patronie naszej szkoły, czyli Mikołaju Koperniku, który był bohaterem opowiadania. Historia opowiedziana w bardzo ciekawy i kreatywny sposób wprowadziła dzieci w życie głównego bohatera. Pani Monika Młyńska zadbała nie tylko o to, aby skupić uwagę dzieci na treści i ilustracjach ale również w dopasowany dla publiczności sposób opowiedziała o prezentowanej technice opowiadania.

Dziękujemy bardzo za to spotkanie z teatrem i czekamy z niecierpliwością na kolejne.