{phocagallery view=category|categoryid=910|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W dniu 22 lutego 2017 r. gościliśmy w szkole teatr "Narwal", który przedstawił spektakl "Siedmiomilowe buty". Spektakl obejrzały dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I – II.

Spektakl "Siedmiomilowe buty" w zabawny sposób umożliwił dzieciom bajkową podróż przez różne kontynenty i rejony świata. Dzieci poznawały różne stroje, poznawały ciekawe zachowania tubylców oraz zwyczaje ludzi mieszkających w innych miejscach świata.

Uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli spektakl, włączyli się w interaktywną grę i zabawę zorganizowaną przez profesjonalnych aktorów teatralnych. Po przedstawieniu, dzieci podczas zajęć lekcyjnych omówili z nauczycielem prowadzącym zajęcia wrażenia ze spektaklu oraz pisali sprawozdania oraz rysowali rysunki.

Dzieci z ogromną radością obejrzały spektakl, a posiadanie tak wyjątkowych butów stało się kolejnym marzeniem naszych małych odkrywców.