Nazwa konkursuData rozwiązania konkursu OsiągnięciaNauczyciel - opiekun
II Powiatowy Konkurs Plastyczny dla klas "0" - III pt. "Bezpieczna droga - znam zasady ruchu drogowego"30.10.20201 miejsce w kategorii klas II - III - Maja Kurkowska (2c)
1 miejsce w kategorii klas "0" - I - Milena Węsiora (1c)
Justyna Plichta, Lucyna Leman - Kiedrowska
XXIV Konkurs Wiedzy o Kaszubach Dziennika Bałtyckiego30.10.2020wyróżnienie - Krzysztof Klasa IVbDanuta Milewczyk
Historia ukryta w przedmiocie - konkurs zorganizowany przez Muzeum Kaszubskie17.11.2020II miejsce - Nadia Pryczkowska (3b)
II miejsce - Aniela Grzenkowicz (3b)
III miejsce - Maja Kreft (4b)
wyróżnienie - Lena Klaman (4b)
udział - Lena Kurkowska (4b), Bartłomiej Mielewczyk (4b), Maksym Richert (3b), Hubert Markowski (...
Danuta Milewczyk,
Gabriela Jankowska,
Krystyna Gołąbek
XVI Konkurs "Kaszubskie Madonny"17.11.2020laureat - Zuzanna Sieniek (4b)
laureat - Grzegorz Kolka (4b)
udział - Zofia Formela (4b), Jan Formela (4b), Lena Klaman (4b)
Danuta Milewczyk
Konkurs Fotograficzny "Selfie z Książką"20.11.2020I miejsce – ex aequo Lilianna Pioch (1c) i Łucja Tutkowska (1b) II miejsce – ex aequo Zofia Klasa (1c) i Nadia Pryczkowska (3b) III miejsce – ex aequo Leon Raczyński (2a) i Dominika Kowalczuk (7b) wyróżnienia – ex aequo Tytus Kurat (1a) i I...Monika Młyńska
Konkurs plastyczny "Pani Jesień"26.11.2020Kategoria wiekowa: 3-latki:
I miejsce: Oliwia Klein
II miejsce: Kornelia Klasa
Kategoria wiekowa: 4-latki:
I miejsce: Aleksandra Darsznik
II miejsce: Maria Klasa
III miejsce: Pola Rejter
Kategoria wiekowa: 5-latki:
Joanna Trepczyk
IV Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Baninie27.11.2020II miejsce - Zofia Klasa (1c)Dorota Klasa
XXV Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach"30.11.2020udział – Dominika Czaja - Wilma, Sandra Czaja - Wilma, Klaudia Czylkowska, Oksana Klein, Maja Kurkowska, Zofia Pyszka, Karolina Misiurska, Zofia SzylerKrystyna Gołąbek
XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej10.12.2020I miejsce - Lena Ciechanowska
II miejsce - Łucja Tutkowska
III miejsce - Marcel Ciechanowski
III miejsce - Aleksandra Gronda
udział - Nikodem Miloch (IIc), Laura Wilczewska (IIc)
Gabriela Jankowska, Krystyna Gołąbek
Konkurs Językowo - Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową22.12.2020I miejsce - Lena Ciechanowska (5b)
II miejsce - Dominika Konkel (8b)
III miejsce - Bartosz Głodowski (5a)
wyróżnienie - Grzegorz Kwiatkowski (5b), Maria Stamirowska (7b)
Lidia Jończak
Konkurs "Wigilia bez plastiku"22.12.2020I miejsce - Lena Ciechanowska (5b)
II miejsce ex aequo - Lena Klaman (4b) i Maja Kreft (4b)
III miejsce ex aequo - Lena Kurkowska (4b) i Bartłomiej Wolski (7c)
wyróżnienie ex aequo - Milena Kryszewska (4b) i Liliana Wolska (6b)
Edyta Słomczyńska
Konkurs informatyczny na Kartkę Bożonarodzeniową dla uczniów z klas 1 - 328.12.2020kategoria - uczniowie z klas 1:
1 miejsce - Łucja Tutkowska (1b)
2 miejsce - Kornelia Kulaszewicz (1b)
3 miejsce - Samuel Barsegjan (1a)
wyróżnienie - Kacper Kostuch (1b) oraz Liliania Pioch (1c)
kategoria - uczniowie z klas 2<...
Agnieszka Szmit
VII Regionalny Konkurs Méster Bëlnégò Czëtaniô22.01.2021Aniela Grzenkowicz - udział
Konstancja Wilkowska - udział
Olga Wolańska - udział
Gabriela Jankowska
Szkolny Konkurs na "Logo i nazwę Szkolnego Koła Wolontariatu"25.01.2021I miejsce Sebastian Papinigus 8a
II miejsce Julia Kasperek 4a
III miejsce Łucja Klasa 6a
IV miejsce Wiktoria Koss 6b
Justyna Plichta,
Gabriela Plichta,
Agnieszka Szmit
Konkurs Plastyczno - Językowy "Draw a word"04.02.2021kategoria klas 1 - 3:
2 miejsce - Norbert Stark (1c)
kategoria klas 4 - 6:
3 miejsce - Liliana Wolska (6b)
wyróżnienia:
Laura Wróbel (3c), Wiktoria Wiczkowska (2b), Patryk Janczewski (3c)
Dorota Klasa
Konkurs Biblijno – Plastyczny odbywający się w ramach Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda12.03.2021I miejsce – Wróbel Laura IIIc
II miejsce – Starzyńska Katarzyna IIIa
III miejsce – Bach Kamil IIIa
wyróżnienia – Alicja Marszk IIIb, Wilkowska Konstancja IIIb
Gabriela Pioch
I Powiatowy Konkurs "Boost your creativity" dla szkół podstawowych powiatu kartuskiego25.03.2021III miejsce - Maksymilian Konkel (7a)Lidia Jończak
Dzień Języków Obcych31.03.20211 miejsce - klasa 4b
2 miejsce - klasa 5a
3 miejsce - klasa 6b
Dorota Klasa, Lidia Jończak
Konkurs na kartkę urodzinową dla Królowej Elżbiety II07.04.20211 miejsce - Bartosz Głodowski (5a)
2 miejsce - Klaudia Kierbic (8a)
3 miejsce - Mateusz Treder (3b)
Lidia Jończak
X Powiatowy Konkurs "Historia Żukowa" - Konkurs Plastyczny "Zabytki Gminy Żukowo"14.04.2021kategoria klasy 1 - 2:
III miejsce - Kornela Kulaszewicz Ia
kategoria klasy 3 - 4:
II miejsce - Aniela Grzenkowicz IIIb
III miejsce - Lena Kurkowska IVb
III miejsce - Zuzanna Sawicka IVb
kategoria klasy 5 - 6:
III miejsc...
Gabriela Jankowska, Danuta Milewczyk
V wojewódzki Turniej Czytelniczy Mole Książkowe19.04.2021udział w konkursie - Almira Smolińska (VIb)Danuta Milewczyk
Wojewódzki Konkurs Literacki "Moje spotkanie z autyzmem"26.04.2021I miejsce - Maria Kurowska (VIb)
II miejsce - Almira Smolińska (VIb)
Danuta Milewczyk
X Gminny Konkurs "Czytam, więc jestem"29.04.2021III miejsce - Maja Kreft (IVb)Danuta Milewczyk
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Just Sing"05.05.2021III miejsce - Zofia Klasa (1c)Dorota Klasa