Nazwa konkursu Data rozwiązania konkursu OsiągnięciaNauczyciel - opiekun
I Powiatowy Drużynowy Konkurs Historyczny03.10.2023udział – drużyna w składzie: Zofia Formela (7b), Lena Klaman (7b), Maja Kreft (7b)Małgorzata Klinkosz – Anioła
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W przedszkolu super jest!"09.10.2023wyróżnienie – oddział przedszkolny 4 – latkiMarzena Dąbrowska
Konkurs na najpiękniejszy klucz wiolinowy13.10.20231 miejsce – Norbert Borzestowski (4a)
2 miejsce – Monika Pawelczyk (4b)
3 miejsce – Zuzanna Sawicka (7b)
wyróżnienie – Martyna Żołądź (4c)
wyróżnienie – Lena Spierewka (6a)
Dorota Klasa
Konkurs Plastyczny "Fryderyk Chopin w Gdańsku"17.10.20233 miejsce – Alicja Marszk (6a)
3 miejsce – Nikola Świeszczakowska (4a)
wyróżnienie – Laura Wróbel (6b)
Dorota Klasa, Kinga Kołecka – Konkol
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Znaczek baśniowy na przygodę gotowy"30.10.2023udział – Maria Miąskowska (oddział przedszkolny 4 – latki)Marzena Dąbrowska
Konkurs językowo – plastyczny na kartkę urodzinową dla Króla Karola III02.11.20231 miejsce – Maja Dąbrowska (3b)
2 miejsce – Zuzanna Sawicka (7b)
3 miejsce – Leon Neubauer (1b)
3 miejsce – Marta Kruszyńska (5a)
wyróżnienie – Zofia Żołnowska (7a)
Lidia Jończak, Dorota Klasa
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego"08.11.2023kategoria klas 0 – 1:
wyróżnienie – Franciszek Zaborowski (1b)
udział – Nataniel Karwowski (1a)
Joanna Radomska, Agnieszka Mierska
VIII Konkurs Plastyczny "Aktywne Kaszuby"11.11.2023kategoria klasy VII – VIII szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowe:
1 miejsce – Maja Kreft (7b)
Danuta Milewczyk
VI Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kiełpinie13.11.20231 miejsce – Alicja Marszk (6a)Dorota Klasa
VII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Baninie17.11.2023wyróżnienie – Alicja Marszk (6a)Dorota Klasa
X Regionalny Kònkùrs Dlô Czëtińców "Méster Bëlnégò Czëtaniô" – eliminacje gminne22.11.2023kategoria klas 1 – 2:
1 miejsce – Michał Stark (2c)
2 miejsce – Marcel Ciechanowski (2c)
kategoria klas 3 – 4:
1 miejsce – Łucja Tutkowska (4b)
udział – Agata Stencel (4b)
kategoria klas 5 – 6:
1 miejsce – Olga Wolańska ...
Gabriela Jankowska, Danuta Milewczyk, Piotr Cichosz
Konkurs plastyczny "Laurka dla Biblioteki Szkolnej"23.11.2023kategoria wiekowa dzieci 3, 4 i 5 – letnie:
1 miejsce – Iga Konkol (oddział przedszkolny 5 – latki)
2 miejsce – Yeseniia Nikulenko (oddział przedszkolny 5 – latki)
3 miejsce – Melania Stencel (oddział przedszkolny 4 – latki)
kategoria ...
Joanna Trepczyk
XXVIII Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach"24.11.2023udział – Małgorzata Borzestowska (1a)Agnieszka Mierska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Miś moim przyjacielem"27.11.2023udział – Melania Stencel (oddział przedszkolny 4 – latki)
udział – Maja Trzebiatowska (oddział przedszkolny 4 – latki)
Marzena Dąbrowska
XXII Wojewódzki Konkurs "Polacy, których poznać warto" – Mikołaj Kopernik29.11.20231 miejsce – Piotr Wesołowski (8a)Monika Młyńska
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje Kaszuby"08.12.2023kategoria oddziały przedszkolne:
udział – Maja Trzebiatowska (oddział przedszkolny 4 – latki)
kategoria klas 1 – 3:
2 miejsce – Barbara Grzenia (1b)
wyróżnienie – Leon Neubauer (1b)
udział – Amelia Pacholczyk (1b), Antonina Meyer ...
Joanna Radomska, Danuta Milewczyk, Marzena Dąbrowska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Karnawał zwierząt"08.12.2023wyróżnienie – Julita Szlachetka (2c), Blanka Klasa (2c), Hanna Gronda (2c), Zofia Drywa (2c), Wojciech Gangalowski (2c), Mieszko Rozwadowski (2c)Justyna Plichta
Szkolny Konkurs "Logopedyczne Malowanki"14.12.2023kategoria wiersz "Poszukiwania":
1 miejsce – Marcel Ciechanowski (2c)
2 miejsce – Małgorzata Borzestowska (1a)
3 miejsce – Blanka Klasa (2c)
wyróżnienia – Kornelia Lange (2c), Mieszko Rozwadowski (2c), Ivan Kolomiiets (2b)
kategor...
Justyna Plichta, Żanetta Walaszkowska
Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową 15.12.20231 miejsce – Maja Kreft (7b)
2 miejsce – Igor Pleszek (6a)
3 miejsce – Tytus Kurat (4a)
wyróżnienie – Kacper Żmijewski (7b)
Maciej Wódkowski
XIV Wojewódzki Recytatorski Konkurs Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej15.12.2023udział – Marcel Ciechanowski (2c), Hanna Rekowska (3b)Gabriela Jankowska
Konkurs Wiedzy o Kaszubach "Tatczëzna"19.12.20233 miejsce – Lena Klaman (7b)Danuta Milewczyk
XXIII Wojewódzko – Metropolitalny Konkurs Biblijny im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda – etap szkolny12.01.2024kategoria klas 1 – 4 (praca plastyczna):
1 miejsce – Maja Dąbrowska (3b)
2 miejsce – Inez Marszałkowska (4c)
3 miejsce – Agata Stencel (4b)
4 miejsce – Katarzyna Dulska (4c)
kategoria klas 5 – 6:
1 miejsce – Wiktoria Wiczkows...
Lucyna Czaja
I Wojewódzki Konkurs Literacki "Świateczny czar"26.01.20242 miejsce – Lena Klaman (7b)
udział – Lena Hirsz (7b)
Danuta Milewczyk