Nazwa zawodówData zawodów OsiągnięciaNauczyciel - trener
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu 202105.09.20211 miejsce – Kalina Szostek (6a)
8 miejsce w klasyfikacji generalnej – Kalina Szostek (6a)
II Sztafetowy Bieg Żukowski19.09.2021kategoria chłopców:
2 miejsce – Bartosz Dunst (3a)
Joanna Bemowska
Windsurfingowy Puchar Polski Techno293 w Nieporęcie26.09.2021kategoria Techno 6,8 dziewcząt:
1 miejsce – Kalina Szostek (6a)
Festyn lekkoatletyczny "Z podwórka na bieżnię"28.09.20211 miejsce – bieg indywidualny na 30 m - chłopcy, klasy VI - Konrad Reszka (6a)
1 miejsce – bieg indywidualny na 200 m - chłopcy, klasy VI - Konrad Reszka (6a)
2 miejsce – sztafeta dziewcząt 12 x 200 m
Krzysztof Byzdra
Windsurfingowy Puchar Polski Techno293 w Mrągowie03.10.2021kategoria Techno 6,8 dziewcząt:
1 miejsce – Kalina Szostek (6a)
Mistrzostwa Młodzików w Żeglarstwie w klasie Cadet w Piszu03.10.20211 miejsce - Filip Nowak (6a)
50 Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - eliminacje powiatowe05.10.20212 miejsce – drużyna w składzie: Kalina Szostek (6a), Piotr Wesołowski (6a), Jakub Sieniek (3a), Krzysztof Drewing (6a)Tomasz Ciesielski
23 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - eliminacje powiatowe05.10.20211 miejsce – drużyna: Dominika Kowalczuk (8a), Dominik Kobiela (8a), Bartosz Byczkowski (7c), Mateusz Trepczyk (8b) – awans do półfinałów wojewódzkichTomasz Ciesielski
23 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - półfinały wojewódzkie07.10.20212 miejsce - drużyna: Dominika Kowalczuk (8a), Dominik Kobiela (8a), Bartosz Byczkowski (7c), Mateusz Trepczyk (8b)Tomasz Ciesielski
Małe Kaszuby Biegają 2021 - Przyjaźń09.10.2021kategoria dziewczęta, rocznik 2012:
3 miejsce - Wiktoria Wiczkowska (3b)
4 miejsce - Martyna Kryszewska (3b)
kategoria chłopcy, rocznik 2013 i młodsi:
3 miejsce - Aleksander Kreft (2b)
Karol Nowakowski
VII Mistrzostwa Dzielnicy Gdyni - Mały Kack09.10.2021kategoria chłopców:
1 miejsce - Jakub Sieniek (3a)
7 miejsce - Piotr Wesołowski (6a)
10 miejsce uzyskał Konrad Reszka (6a)
kategoria dziewcząt:
2 miejsce - Kalina Szostek (6a)
Tomasz Ciesielski
Turniej Szachowy z okazji Dnia Niepodległości11.11.20211 miejsce - Piotr Wesołowski (6a)
3 miejsce - Jakub Sieniek (3a)
6 miejsce - Krzysztof Drewing (6a)
udział w turnieju: Pawel Khatsko (6a), Aleksander Reszka (3a), Konrad Reszka (6a), Antonina Wasilewska (6a), Kornel Rohde (3a), Julian Stech...
Tomasz Ciesielski
Feryjny Turniej Tenisa Stołowego15.02.2022kategoria dziewcząt, klasy 4 - 5:
1 miejsce Laura Wróbel (4b)
kategoria dziewcząt, klasy 6 - 8:
1 miejsce Paulina Brylowska (7a)
2 miejsce Łucja Kowalczuk (7a)
kategoria chłopców, klasy 4 - 5:
1 miejsce Stanisław Kryszewski (...
Marcin Adamczyk
Feryjny Turniej Szachowy16.02.2022kategoria dziewcząt, klasy 0 - 3:
1 miejsce Marta Szymanowska (2a)
2 miejsce Maja Wesołowska (03)
kategoria dziewcząt, klasy 4 - 8:
1 miejsce Kalina Szostek (6a)
kategoria chłopców, klasy 0 - 3:
1 miejsce Paweł Sieniek (2a)
Tomasz Ciesielski
Gminny Turniej Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej22.04.20225 miejsce - drużyna: Tymon Sapała (7a), Nikodem Etmański (7d), Nikodem Januszewski (7d), Cezary Czech (7d), Oskar Weiner (7d), Mateusz Konkel (8c), Antoni Szuman (8a), Bartłomiej Wolski (8c), Marcin Piekarski (7c), Wiktor Zelewski (7b)Marcin Adamczyk
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach24.04.2022kategoria: dziewczęta do lat 7
2 miejsce – Maja Wesołowska (03)
Tomasz Ciesielski
Turniej Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – gminne eliminacje12.05.20221 miejsce – drużyna: Dawid Lipski (7c), Kacper Plichta (6b), Niko Nieleszczuk (7a), Krzysztof Drewing (6a), Kamil Flisikowski (7d), Eryk Formella (6a), Konrad Reszka (6a), Krystian Wróbel (7c), Jakub Pioch (7c)Marcin Adamczyk