{phocagallery view=category|categoryid=950|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

"Wszyscy jesteśmy częścią przyrody...", to motto przewodnie spektaklu ekologicznego pt. "Co w trawie piszczy?", który w środę 24 maja obejrzeli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Jest on kontynuacją odbywających się cyklicznie spotkań edukacyjnych w ramach realizowanego projektu przedszkolnego. Milusińscy oglądając przedstawienie dowiedzieli się m.in. dlaczego należy segregować śmieci oraz bardzo ważnej roli owadów w świecie przyrody.

Tego typu spotkania są bardzo ciekawą formą utrwalania wiedzy zdobytej podczas zajęć dydaktycznych. Spotkania umożliwiają spotkanie z prawdziwymi aktorami i poznanie ich gry aktorskiej. Po przedstawieniu rozległy się gromkie brawa, a przedstawienie pozostanie na długo w pamięci dzieci.