{phocagallery view=category|categoryid=963|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 14.06.2017 r. do naszego przedszkola zawitał teatr "Narwal", który przedstawił nam spektakl pt. "Przygody małego pingwinka". Spektakl ten opowiadał o pingwinku, który urodził się w zoo. Poznaje tam wielu różnych przyjaciół, lecz tęskni za swoim naturalnym środowiskiem. Zatem postanawia wybrać się w daleką podróż do swojego domu. Podczas podróży towarzyszy mu sporo różnych śmiesznych, a za razem niebezpiecznych przygód. Na szczęście wszystko kończy się szczęśliwie i mały pingwinem trafia do swojego domu.

Podczas spektaklu dzieci przypomniały sobie zasady panujące podczas przejścia przez jezdnie, przypomniały również sobie o ważnych w życiu każdego człowieka wartościach, jakimi jest rodzina.