{phocagallery view=category|categoryid=970|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 12 września 2017 r. do Ośrodka Wychowania Przedszkolnego zawitał teatr Narwal z Białegostoku wraz z przedstawieniem pt. "Opowieści starego dębu". Dęby kryją w swych konarach prastare opowieści, o których nikt nigdy nie słyszał i których nikt nie widział. Gdy wsłuchamy się jednak w dźwięki starej puszczy białowieskiej, usłyszymy szum drzew, szelest liści, jelenie na rykowisku, a wraz z tą muzyką, tajemnicę starego dębu.

Opowiadanie to było o tematyce ekologicznej. Dzieci mogły dowiedzieć się, co czuje przyroda, gdy się ją zaśmieca oraz w jaki sposób mogą dbać o środowisko. Przedstawienie umożliwiło dzieciom wczucie się w rolę prawdziwego ekologa. Była to wspaniała lekcja przyrody i lekcja dbania o nasze naturalne dobra występujące w środowisku. Spektakl bardzo spodobał się dzieciom z ośrodka wychowania przedszkolnego.