{phocagallery view=category|categoryid=978|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W środę 27 września 2017 r. dzieci z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach obejrzały spektakl pt. „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu teatru Narwal.

To mądra opowieść o dobroci serca i szanowaniu przyrody, gdyż jest ona częścią nas. Dzieci miały okazję poznać przygody Szewczyka odgrywane przez aktorów i lalki teatralne. Dzieci dowiedziały się, że każdy bezinteresowny gest pomocy wraca do nas. Przedszkolaki oglądały przedstawienie z wielkim zainteresowaniem. Było to dynamiczne i przepełnione humorem widowisko, z barwną scenografią i różnorodnym podkładem muzycznym. Przez cały występ z twarzy dzieci nie znikał uśmiech. Radość dzieci i gromkie brawa na koniec były najpiękniejszym podziękowaniem dla aktorów.