{phocagallery view=category|categoryid=1010|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

We wtorek 14 listopada 2017 r. dzieci z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach obejrzały spektakl pt. "Zaczarowane kalosze" w wykonaniu teatru Narwal. Bohaterowie przedstawienia – Ania i Piotruś założyli tajemnicze kalosze i wybrali się do jesiennego lasu. Urządzali tam różne wesołe zabawy. Niektóre z nich nie były jednak miłe dla mieszkających tam zwierzętom, gdyż dzieci hałasowały i zaśmiecały las. Dzieci pochłonięte zabawą zgubiły drogę do domu. Na szczęście na swojej drodze spotkały Panią Jesień, która pomimo złego zachowania postanowiła pomóc dzieciom. Tym samym zrozumiały one, że źle postąpiły i posprzątały las. Przedstawienie było doskonałą lekcją dla "małego przyrodnika". Przedszkolaki oglądały przedstawienie z zaciekawieniem, a na koniec nagrodziły aktorów ogromnymi brawami.