{phocagallery view=category|categoryid=1062|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

We wtorek 19 grudnia 2017 r. dzieci z Ośrodka Wychowania Przedszkolnego Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach obejrzały spektakl pt. "Królowa Śniegu" w wykonaniu teatru Narwal. Dzieci z dużym zaangażowaniem oglądały losy dwojga przyjaciół Kaja i Gerdy. Kolorowa scenografia pozwoliła przedszkolakom wędrować razem z Gerdą do pałacu Królowej Śniegu. Była to barwna historia dwojga dzieci, których przyjaźń pokonała wszystko, co stanęło na ich drodze, a czyste i kochające serca stopiły największe lodowe góry.

Przedstawienie było doskonałą lekcją dla dzieci. Przedszkolaki oglądały przedstawienie z zaciekawieniem, a na koniec nagrodziły aktorów ogromnymi brawami.