{phocagallery view=category|categoryid=1086|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

14 marca Ośrodek Wychowania Przedszkolnego odwiedzili aktorzy z Teatru „Narwal” z Białegostoku. Aktorzy przedstawili dzieciom pełną humoru, ale również pouczającą sztukę na temat prawdy i kłamstwa – „Lisek Urwisek”. W przedstawieniu ukazana została historia chłopca, który nie potrafił powstrzymać się od ciągłego kłamania, przez co pewnego dnia niespodziewanie wyrosła mu lisia kita. Zwierzątka leśne uświadomiły chłopca, że powodem tej przemiany były kłamstwa. Odtąd stał się liskiem urwiskiem i bardzo źle się z tym czuł. Wszystko jednak skończyło się dobrze, gdyż mały kłamczuch przyznał się do swojej wady. Przeprosił bliskich i zrozumiał, że oszukując, rani się tych, którzy nas kochają. Przedstawienie bardzo podobało się naszym przedszkolakom czego dowodem były emocje na ich twarzach, śmiech, skupienie oraz gromkie brawa na koniec spektaklu.