{phocagallery view=category|categoryid=1296|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Zbliża się okres wakacji, dlatego 5 czerwca 2019 r. do naszej szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów klas pierwszych z niebezpieczeństwami, z jakimi mogą się spotkać podczas letniego wypoczynku. Funkcjonariusze przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię. Omówili jak zachować się, gdy zatrzyma nas obca osoba lub gdy się zgubimy. Policjanci przestrzegali również przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali czapeczki oraz odblaskowe opaski, dzięki którym będą bardziej widoczni w czasie spacerów i wakacyjnych wycieczek.