{phocagallery view=category|categoryid=1292|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w kalendarzu wszystkich dzieci na całym świecie. To właśnie ten dzień jest traktowany szczególnie, z utęsknieniem czekają na niego wszystkie dzieciaki, które liczą, że z tej okazji otrzymają upominki, a oprócz tego spędzą ten czas w sposób wyjątkowy.

W piątek 31 maja i w naszym przedszkolu na dzieci czekały ciekawe zabawy i atrakcje. Już od rana dzieci mogły poczuć specjalną atmosferę panującą w przedszkolu z okazji ich święta. Zabawy z chustą, wspólne pląsy przedszkolaków, poszukiwanie balonów wypełnionych cukierkami, samodzielne przygotowywanie owocowych szaszłyków, wprawiły dzieci we wspaniały humor. Nie obeszło się też bez ulubionego przysmaku każdego dziecka - lodów. Największą atrakcją okazała się dmuchana zjeżdżalnia, która czekała na dzieci przed szkołą. Na zakończenie dzieci otrzymały balony oraz kolorowe medale.