{phocagallery view=category|categoryid=1289|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku. Patronat nad konkursem objął Pomorski Kurator Oświaty. Konkurs przeznaczony był dla uczniów z klas I – III uczęszczających do świetlic szkolnych w województwie pomorskim oraz z oddziałów przedszkolnych. Jego celem było zainteresowanie dzieci twórczością współczesnego pisarza – Grzegorza Kasdepke, rozwijanie wrażliwości estetycznej uczniów, ich pomysłowości, wyobraźni, twórczej inwencji oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej.

20 maja 2019 r. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców spośród prac nadesłanych na konkurs. Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów konkursu znalazły się dwie uczennice naszej szkoły. Nagrody zdobyły: kategoria I (klasy 0 – I) – II miejsce Wiktoria Krauza z klasy Ia, kategoria II (klasy II – III) – II miejsce Kornelia Pawłowska z klasy IIa. Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród odbyła się 24 maja 2019 r. Serdecznie gratulujemy sukcesu!