{phocagallery view=category|categoryid=1286|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Dnia 24 maja odbył się w naszej szkole już po raz siódmy Multimedialny Konkurs Języka Angielskiego "The World of English". W konkursie wzięło udział 17 uczniów z 9 szkół powiatu kartuskiego. Celem konkursu jest propagowanie i promowanie nauki języka angielskiego poprzez czytanie lektur, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych oraz wykorzystanie technologii multimedialnej w nauce. W tym roku uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi wybranego opowiadania oraz z wiedzą na temat Walii. Konkurs miał formę testu, który uczestnicy rozwiązywali na komputerach.

Laureatami tegorocznej edycji zostali:

Kategoria - klasy VII:

  • I miejsce - Błażej Pituła z SP w Żukowie
  • II miejsce - Franciszka Pobłocka z SP 5 w Kartuzach
  • II miejsce - Jakub Green z SP 1 w Kartuzach

Kategoria - klasy VIII:

  • I miejsce - Jakub Goll z SP 5 w Kartuzach
  • II miejsce - Paulina Czaja z SP w Kolonii
  • III miejsce - Julia Wenta z SP w Staniszewie

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!