{phocagallery view=category|categoryid=1283|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Nasza szkoła włączyła się do pięknej, ogólnopolskiej kampanii Zaczytani.org. Celem akcji jest powstanie bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, świetlicach wiejskich.

Jej organizatorzy - fundacja Zaczytani.org zamierzają przekazać książki do 800 bibliotek, które powstały w ubiegłych latach. Biorą w niej udział największe miasta w Polsce: Gdańsk, Kraków, Katowice, Łódź, szkoły, przedszkola i organizacje społeczne. Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka. Zbieraliśmy książki dla dzieci, młodzieży, dorosłych, akcja cieszyła się wielkim powodzeniem. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim darczyńcom!