{phocagallery view=category|categoryid=1267|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W środę 27 marca dzieci z grupy "Miś Uszatek" odwiedziły gabinet dentystyczny NOVADENT w Kartuzach. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca dentysty oraz jak wygląda jego gabinet. W dużym skupieniu przyglądały się wszystkim narzędziom, które znajdowały się w gabinecie. Chętne dzieci mogły usiąść na fotelu dentystycznym, a Pani dentystka sprawdziła czy ich ząbki są zdrowe. Wizyta w gabinecie dentystycznym sprawiła dzieciom wiele radości. Przedszkolaki już wiedzą jak prawidłowo dbać o swoje zęby i wiedzą, że nie trzeba się bać wizyty u dentysty. Bardzo dziękujemy pracownikom NOVADENT za przybliżenie tak ważnych wiadomości.