{phocagallery view=category|categoryid=1263|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

W poniedziałek 25 marca, już po raz kolejny uczniowie z zerówek wraz z wychowawcami udali się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Kartuzach. Spotkania te mają na celu wprowadzenie dzieci w świat muzyki oraz zaznajomienie ich z budową i brzmieniem instrumentów. Tego dnia pan Łukasz Lewczak wraz ze swoimi podopiecznymi Antonim Szumanem oraz Nadią Wolską - uczniami naszej szkoły zaprezentowali nam instrumenty perkusyjne, na których wykonali piękne utwory. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość spróbowania gry właśnie na tych instrumentach. Dzieci były zachwycone i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie.