{phocagallery view=category|categoryid=1237|limitstart=0|limitcount=4|pluginlink=1}

Pierwszy dzień ferii zimowych rozpoczął się bardzo aktywnie. Dnia 11 lutego w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego, w którym udział wzięło 14 uczniów naszej szkoły. Turniej odbył się w 3 kategoriach wiekowych. Oto wyniki turnieju:

kategoria: chłopcy, klasy 5 - 8

  1. miejsce – Igor Mierski
  2. miejsce – Franciszek Kwidziński
  3. miejsce – Nikodem Niklas

kategoria: chłopcy, klasy 2 - 4

  1. miejsce – Krystian Wróbel
  2. miejsce – Filip Treder

kategoria: dziewcząt, klasy 5 - 8

  1. miejsce – Maja Wróbel

Turniej rozegrany został systemem rosyjskim do dwóch wygranych, cieszył się dużym zadowoleniem uczniów. Po zakończonym turnieju dyrekcja szkoły wręczyła dyplomy oraz nagrody za pierwsze 3 miejsca, natomiast dla pozostałych uczestników ufundowała słodkie upominki.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!